Covid-19

Strona główna » Covid-19

Globalna pandemia trwa już kolejny rok i nic nie wskazuje na to, aby wirus Covid-19 zamierzał odpuścić. Jednak to nie powinno całkowicie zamrażać naszego codziennego życia. Wprost przeciwnie – przy zachowaniu wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa staramy się normalnie funkcjonować.

Jesteśmy świadomi utrudnień związanych z tak nietypową sytuacją, która ma miejsce w ostatnich tygodniach. Mimo wszystko wierzymy, że tego typu niedogodności nie muszą znacząco wpływać na nasze działania. W końcu od samego początku istnienia naszego przedsiębiorstwa przywiązywaliśmy ogromną uwagę do bezpieczeństwa pracowników, klientów oraz przewożonego mienia, więc łatwo dostosowaliśmy się także do nowych wymagań. Pracujemy w maseczkach i rękawiczkach oraz dezynfekujemy pojazdy, co daje gwarancję najwyższej ochrony. Dzięki temu możemy prężnie działać również w dobie światowej pandemii, bez ryzyka zarażenia siebie lub innych.

Z rozwagą podchodzimy do każdego zlecenia i właściwie się do niego przygotowujemy. Zdajemy sobie sprawę, że w tym okresie najważniejsze jest bezpieczeństwo, czyli kwestia, która i nam leży na sercu. Dlatego też odpowiednio dostosowujemy sprzęt do rodzaju przeprowadzki, aby mieć pewność, że nas i naszych klientów nie spotka żadna przykra niespodzianka. Przed podjęciem pracy ustalamy więc wszystkie szczegóły ze zleceniodawcą i przeprowadzamy wywiad, który pozwoli nam lepiej dopasować rodzaj usług. Wiemy, że nowa sytuacja to wyzwanie, jednak dokładamy wszelkich starań, aby ogólnie obowiązujące obostrzenia nie utrudniały pracy. Przeciwnie – wykorzystujemy je w celu podniesienia jakości naszych usług i zapewnienia klientom 100% bezpieczeństwa.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która pomimo pandemii jest nadal aktualna. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji, więc zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Scroll to Top
+48 790 481 789