Przeprowadzki Czechowice-Dziedzice
najlepsza ekipa
w mieście

Firma Beskid-Przeprowadzki świadczy usługi w Czechowicach-Dziedzicach oraz na terenie całej Polski i Europy.

Przeprowadzki Czechowice-Dziedzice
najlepsza ekipa
w mieście

Firma Beskid-Przeprowadzki świadczy usługi w Czechowicach-Dziedzicach oraz na terenie całej Polski i Europy.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

SPRAWDŹ ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁA TWOJA PRZEPROWADZKA

Jak możemy Ci pomóc?


01.

Przeprowadzki mieszkań

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przeprowadzkach mieszkań. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi związane z przeprowadzką, w tym pakowanie i rozpakowywanie mienia, demontaż i montaż mebli oraz transport.

02.

Przeprowadzki domów

Nasza firma oferuje przeprowadzki domów, dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz doświadczonym personelem, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szybką i bezpieczną przeprowadzkę. Dbamy o to, aby nasze usługi były dostępne w atrakcyjnej cenie.

03.

Przeprowadzki firm

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szybką i bezpieczną przeprowadzkę firmy. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi związane z przeprowadzką biur i zakładów produkcyjnych, w tym pakowanie i rozpakowywanie sprzętu biurowego i maszyn, demontaż i montaż mebli oraz transport.

04.

Przeprowadzki międzynarodowe

Oferujemy również przeprowadzki za granicę. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi związane z przeprowadzką, w tym pakowanie i rozpakowywanie mienia, demontaż i montaż mebli oraz transport.

przeprowadzki Czechowice-Dziedzice

To może Cię zainteresować


01.

Oferta

Firma Beskid – Przeprowadzki posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość usług.

02.

Flota

Zapewniamy usługi transportowe, nowoczesnym taborem pojazdów, prowadzonym przez wykwalifikowanych i odpowiedzialnych kierowców.

03.

Poradnik

Treści poruszane w naszym poradniku pomogą Ci właściwie przygotować się do zmiany miejsca zamieszkania.

przeprowadzki międzynarodowe – Zadzwoń

Przeprowadzki realizowane przez nas to gwarancja wysokiej jakości, kompleksowej obsługi i niezwykle atrakcyjnej ceny. Zobacz więcej >

Przemeblowanie to jakby
przeprowadzka za darmo.

przeprowadzki Czechowice-Dziedzice

O nas

Gwarantujemy bezpieczeństwo, punktualność i fachowość, a koszty niwelujemy do niezbędnego minimum.

Nasza firma może pochwalić się długim doświadczeniem na rynku przeprowadzek. Przez ten czas ciężko pracowaliśmy na zaufanie naszych klientów, a także wypracowaliśmy sobie własny, niepowtarzalny styl pracy, który czyni nas bezkonkurencyjnymi.

Czynnikiem wyróżniającym nas na rynku jest pojęcie logistyki, które wprowadziliśmy do naszego słownika wraz z powstaniem firmy. Dzięki starannie dobranym metodom organizacji oraz utrzymania porządku i ładu, potrafimy zapanować nad wieloma zleceniami jednocześnie, a także doskonale je rozplanować. Sprawna logistyka to klucz do szybkiej, taniej i efektywnej przeprowadzki.

Tak o nas mówią nasi klienci


Rekomendacje klientów są naszą najlepszą wizytówką, dlatego przedstawiamy kilka z kilkudziesięciu opinii naszych zadowolonych klientów.

Pełny profesjonalizm i sprawna przeprowadzka z 4 piętra i wąskiej klatki bez windy. Zespół zgrany i całość przebiegła w iście rajdowym tempie. Dodatkowo przygotowani na niespodziewane niedogodności. Świetnie doposażeni. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy. Bardzo dobra cena do jakości usług. Polecam.

autor opinii Adrian Walaszek

ADRIAN WALASZEK

Uważam, że to najlepsza firma zajmująca się przeprowadzkami w Bielsko-Białej. Umówiłam się tydzień wcześniej na konkretną godzinę i byli nawet kilka minut wcześniej. Przyjechało dwóch chłopaków, którzy mimo dużej ilości kartonów i mebli dość szybko poradzili sobie z całą przeprowadzką. Ja jestem zadowolona i to bardzo.

autor opinii Anna Rosa

ANNA ROSA

Firma zna się na rzeczy. Posiada koce, koszyki, wózki, itd – wszystko, aby bezpiecznie przewieźć wasze rzeczy. Profesjonalne podejście i zwinna praca. Dużo cennych informacji na stronie internetowej. Bardzo konkurencyjne ceny.

autor opinii Kacper Knapik

KACPER KNAPIK

Już trzeci rok z rzędu zostaliśmy laureatem nagrody Orły Transportu, to wyróżnienie naszej firmy jako lidera w branży przeprowadzek. Kapitułą oceniającą są sami Klienci – to ich werdykt potwierdza nasz profesjonalizm. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i docenienie

Ostatnio na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, tutaj dzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami. Publikujemy porady które mogą się przydać podczas planowania przeprowadzki oraz zachęcać do skorzystania z oferty naszej firmy. Zapraszamy!

Przeprowadzki Czechowice-Dziedzice
Gwarancja bezpieczeństwa i szybkiego wykonania zlecenia!

Stale powiększające się grono naszych zadowolonych klientów w kraju i za granicą to efekt długoletniego doświadczenia w branży przeprowadzek, doskonałego sprzętu i wykwalifikowanej kadry. Zaufanie jakim obdarzają nas klienci zobowiązuje nas do stałego podwyższania naszych kwalifikacji i przykładania największej wagi do najmniejszego szczegółu przeprowadzki.

Wszyscy nasi pracownicy to zawsze chętni do pomocy, wyśmienicie wyszkoleni i bardzo kulturalni fachowcy. Każde nasze działanie to gwarantowany sukcesem logistyczny majstersztyk, dzięki czemu przeprowadzka nie jest uciążliwa. Dzięki niezwykle rozwiniętej organizacji pracy i przemyślanym, nowoczesnym rozwiązaniom nasze projekty przeprowadzkowe nie wymagają żadnych poprawek, ani udoskonaleń. Dbamy o jakość od samego początku naszych działań przeprowadzkowych, a współpraca z nami to czysta przyjemność!

Przeprowadzka w Czechowicach nie musi być droga!

Organizacja czasu pracy, podobnie jak logistyka, to niezbędna droga do oszczędności. Wszystkie nasze działania są ściśle podporządkowane pod potrzeby i możliwości klienta. Zdając sobie sprawę, iż nasi zleceniodawcy często są osobami bardzo zajętymi, przygotowaliśmy się na pracę o każdej porze dnia lub nocy. To firma przeprowadzająca dopasowuje się do klienta, nigdy odwrotnie! Jako firma, stale rozwijająca się, dbamy, aby nasz sprzęt szedł z duchem czasu. Dzięki innowacjom wprowadzanym do naszych działań, stajemy się coraz lepsi, szybsi i tańsi. Dbamy o to, aby nasze usługi były dostępne w atrakcyjnej cenie.

Najczęściej zadawane pytania

Scroll to Top
+48 790 481 789