Przeprowadzki Pszczyna
Bezpieczne i szybkie przewozy mienia
dla osób prywatnych i firm.

Zajmujemy się kompleksowymi przeprowadzkami na terenie Śląska oraz Unii Europejskiej. Oferujemy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

Przeprowadzki Pszczyna
Bezpieczne i szybkie przewozy mienia
dla osób prywatnych i firm.

Zajmujemy się kompleksowymi przeprowadzkami na terenie Śląska oraz Unii Europejskiej. Oferujemy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

SPRAWDŹ ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁA TWOJA PRZEPROWADZKA

Jak możemy Ci pomóc?


01.

Przeprowadzki mieszkań

Trzonem naszej oferty są przeprowadzki mieszkań. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji transportu na rzecz klientów prywatnych. Pomożemy rozkręcić meble oraz zabezpieczyć ładunki podatne na uszkodzenie. Dysponujemy pojazdami przystosowanymi do przewozów mebli, sprzętów AGD i RTV, instrumentów muzycznych, sejfów oraz innych elementów wyposażenia domu.

02.

Przeprowadzki domów

Usługi z zakresu przeprowadzki domów jednorodzinnych to nasza domena. Oferujemy bezpłatną wycenę i doradztwo logistyczne. Na życzenie klienta zajmiemy się pakowaniem, a także montażem i demontażem mebli. Udostępniamy także materiały ochronne do zabezpieczenia ładunku. Gwarantujemy bezpieczny przewóz wszystkich elementów wyposażenia, łącznie z ładunkami wrażliwymi.

03.

Przeprowadzki firm

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki firm, zakładów pracy oraz hal i magazynów. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia przedstawiamy kosztorys i uzgadniamy zakres prac. Jesteśmy otwarci na negocjacje i z przyjemnością zrealizujemy wszelkie potrzeby klienta. Wiemy, jak ważny jest czas, dlatego szybkość realizacji zlecenia jest traktowana tak samo priorytetowo jak bezpieczeństwo.

04.

Przeprowadzki międzynarodowe

Organizujemy przeprowadzki za granice, firmowe i prywatne, a także szeroko rozumiany transport. Warto podkreślić iż wycena przeprowadzki nie jest płatna a przy jej okazji możemy uzmysłowić sobie wiele potrzeb i wpaść na pomysł rozmaitych rozwiązań. Poza wymienionymi usługami nasza firma świadczy szereg usług dodatkowych ustalanych indywidualnie.

Rabat na przeprowadzki w Pszczynie

To może Cię zainteresować


01.

Oferta

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie przeprowadzek. Mamy wiedzę, doświadczenie oraz sprzęt niezbędny do sprawnej realizacji prac.

02.

Flota

Nasze pojazdy są w pełni przystosowane do przewozu zabudowy meblowej, ładunków o większych gabarytach oraz przedmiotów podatnych na uszkodzenia.

03.

Poradnik

Przeprowadzka w Pszczynie nie musi być skomplikowana i czasochłonna! Sprawdź, co zrobić, aby przyspieszyć cały proces i ograniczyć koszty.

przeprowadzki międzynarodowe – Zadzwoń

Idealne dopasowanie samochodu, sprzętu, trasy oraz gotowość spełnienia każdego życzenia klienta gwarantuje powodzenie każdej przeprowadzki. Zobacz więcej >

przeprowadzki Pszczyna

Przemeblowanie to jakby
przeprowadzka za darmo.

przeprowadzki Pszczyna

O nas

Nasza firma organizuje przeprowadzki od 2005 roku. Przez ten czas zdołaliśmy zgromadzić stałe grono klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług i polecają nas swoim bliskim.

Jesteśmy rzetelnymi firmą organizującą przeprowadzki w Pszczynie, którzy do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny. Bez względu na to czy zależy Ci wyłącznie na przewozie mienia, czy też potrzebujesz pomocy w przygotowaniu ładunku do transportu, jesteśmy w stanie pomóc. Dysponujemy szeroką gamą materiałów zabezpieczających oraz pakowych, dlatego nie musisz martwić się o sposób pakowania mebli i innych sprzętów gospodarstwa domowego. Nie tylko pomożemy w zabezpieczeniu, ale także rozkręcimy zabudowę na czas transportu. Nasze pojazdy są przystosowane do przewozu ładunków o większych gabarytach oraz przedmiotów szczególnie podatnych na uszkodzenia.

Jeżeli potrzebujesz przeprowadzki w Pszczynie bądź okolicach i chciałbyś zlecić ją renomowanej firmie, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Tak o nas mówią nasi klienci


Rekomendacje klientów są naszą najlepszą wizytówką, dlatego przedstawiamy kilka z kilkudziesięciu opinii naszych zadowolonych klientów.

Pełny profesjonalizm i sprawna przeprowadzka z 4 piętra i wąskiej klatki bez windy. Zespół zgrany i całość przebiegła w iście rajdowym tempie. Dodatkowo przygotowani na niespodziewane niedogodności. Świetnie doposażeni. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy. Bardzo dobra cena do jakości usług. Polecam.

autor opinii Adrian Walaszek

ADRIAN WALASZEK

Uważam, że to najlepsza firma zajmująca się przeprowadzkami w Bielsko-Białej. Umówiłam się tydzień wcześniej na konkretną godzinę i byli nawet kilka minut wcześniej. Przyjechało dwóch chłopaków, którzy mimo dużej ilości kartonów i mebli dość szybko poradzili sobie z całą przeprowadzką. Ja jestem zadowolona i to bardzo.

autor opinii Anna Rosa

ANNA ROSA

Firma zna się na rzeczy. Posiada koce, koszyki, wózki, itd – wszystko, aby bezpiecznie przewieźć wasze rzeczy. Profesjonalne podejście i zwinna praca. Dużo cennych informacji na stronie internetowej. Bardzo konkurencyjne ceny.

autor opinii Kacper Knapik

KACPER KNAPIK

Już trzeci rok z rzędu zostaliśmy laureatem nagrody Orły Transportu, to wyróżnienie naszej firmy jako lidera w branży przeprowadzek. Kapitułą oceniającą są sami Klienci – to ich werdykt potwierdza nasz profesjonalizm. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i docenienie

Ostatnio na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, tutaj dzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami. Publikujemy porady które mogą się przydać podczas planowania przeprowadzki oraz zachęcać do skorzystania z oferty naszej firmy. Zapraszamy!

Przeprowadzki Pszczyna
terminowo i w konkurencyjnych cenach


Od początku swojej działalności nasza firma świadczy w usługę: przeprowadzki Pszczyna dla klientów prywatnych oraz firm. Kilkunastoletnia działalność w branży pozwoliła nam dokładnie poznać potrzeby i oczekiwania klientów, dlatego mają Państwo gwarancję, że jakość naszych usług będzie w pełni satysfakcjonująca.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych pojazdów transportowych, możliwości zabezpieczeń niektórych grup towarów oraz szczegółowego zakresu usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Skorzystaj z pomocy fachowców i nie przepłacaj!


Posiadamy specjalistyczne pojazdy transportowe o dużej ładowności, dlatego możesz mieć pewność, że odbędziemy minimalną liczbę kursów. Jesteśmy rzetelni, uczciwi i dbamy o naszych klientów. Nie musisz obawiać się, że koszty przeprowadzki wzrosną. Przed rozpoczęciem zlecenia wykonujemy bezpłatną wycenę, dzięki czemu dokładnie wiesz, za co płacisz i możesz spokojnie zająć się załatwianiem formalności związanych z przeprowadzką.

Najczęściej zadawane pytania


Scroll to Top
+48 790 481 789