Faq – Krótki poradnik przeprowadzki

Strona główna » Faq – Krótki poradnik przeprowadzki

1) Na jakim terenie Państwa firma realizuje swoje usługi?

Siedziba naszej firmy jest w mieście Bielsko – Biała, dlatego też najwięcej zleceń realizujemy na terenie naszego miasta oraz całego województwa śląskiego. Nie znaczy to jednak że nie wykonujemy dalszych tras, wręcz przeciwnie zawsze chętnie podejmujemy się przeprowadzki na terytorium całej Polski. Świadczymy również międzynarodowe usługi transportowe dla osób prywatnych oraz firm.

2) Jak zamówić przeprowadzkę?

Nasi konsultanci zawsze są dostępni pod numerem telefonu podanym na naszej stronie internetowej, można do nich zadzwonić i przedstawić jakiego rodzaju usługa jest potrzebna i dopasować ofertę do Państwa potrzeb. W celu dokładniejszej wyceny zawsze można się również umówić na spotkanie z naszym przedstawicielem który przyjedzie na miejsce obejrzy towar przeznaczony do transportu i będzie mógł przygotować dokładną ofertę usługi. Można też skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej aby zadać nam pytanie dotyczące przeprowadzki lub innych usług transportowych oferowanych przez naszą firmę.

3) Z jakim wyprzedzeniem zamawiać przeprowadzkę?

Najlepiej dwa-trzy tygodnie przed zaplanowanym terminem przeprowadzki. Czasem zdarza się że trafią Państwo na wolny termin nawet na dzień wcześniej, ale zdecydowanie polecamy wcześniejszą rezerwację terminu, pozwoli to na dokładniejsze przygotowanie mebli i reszty dobytku do bezpiecznego transportu pod nowy adres.

4) Jak spakować się do przeprowadzki?

Nasi pracownicy zawsze chętnie udzielą wskazówek jak bezpiecznie spakować szkło, ubrania czy sprzęt RTV i AGD. W przypadku pakowania szkła czy porcelany istotne jest wypełnienie kartonów papierem np. zmiętymi gazetami. Wyeliminuje to problem z przemieszczaniem się w nich rzeczy, oraz ich obijaniem i zniszczeniem. Delikatne przedmioty warto dodatkowo zabezpieczyć folią wypełnioną powietrzem.

Darmowa wycena u klienta!

Zadzwoń do nas

Scroll to Top
+48 790 481 789