Planujemy przeprowadzkę jak ją bezboleśnie zorganizować?

Opublikowano: 19 marzec 2020
planujemy przeprowadzkę

Przeprowadzka to spore wyzwanie logistyczne, jednak może pójść całkiem sprawnie, jeśli ją odpowiednio zaplanujesz. Dlatego też przygotowaliśmy mini poradnik, w którym planujemy przeprowadzkę i ujęliśmy najważniejsze zadania do wykonania. Zaczynając od tych najwcześniejszych, dzięki czemu o niczym nie zapomnisz i nic Cię nie zaskoczy. Wydrukuj tę listę lub spisz poniższe punkty na czystej kartce, to pozwoli Ci odhaczać wykonane już prace.

czytaj dalej »

Transport mebli z Ikei

Opublikowano: 2 lt. 2020
Transport mebli z Ikei

Ikea to dla wielu osób najpopularniejszy wybór przy wyposażaniu domu lub mieszkania. Nic dziwnego, ponieważ można tam znaleźć dosłownie wszystko – łóżka, komody, szafy, stoły, stoliki oraz krzesła. A przedstawione aranżacje są często gotową inspiracją do wykorzystania we własnych wnętrzach. Jednakże spore rozmiary towaru mogą czasem bardzo utrudniać transport mebli z Ikei własnym samochodem. Dlatego warto wtedy rozważyć usługi firmy zewnętrznej, która bezpiecznie przewiezie zamówienie ze sklepu prosto do domu.

czytaj dalej »

Dom, czy mieszkanie co wybrać?

Opublikowano: 13 listopad 2018

dom czy mieszkanie
Mając do wyboru przeprowadzkę do nowego mieszkania lub domu jednorodzinnego należy rozważyć wszelkie za i przeciw. Są one zależne od sytuacji w której jesteśmy obecnie, jak również poniekąd od doświadczeń życiowych, naszego charakteru i oczekiwań wobec życia. Nie wszyscy są w komfortowej sytuacji, i mogą wybierać dokąd się przeprowadzić i czy się przeprowadzić. Czasem przeprowadzka to mus, zwykle spowodowany powiększeniem rodziny, ślubem, czy konfliktem z rodzicami, domownikami, czy rozwodem.
czytaj dalej »

Jak wygląda transport mebli?

Opublikowano: 20 wrz. 2018

transport mebli

Raczej niewiele razy w życiu mamy okazję zmieniać miejsce zamieszkania. Dlatego niewiele osób ma styczność z tym, jak faktycznie wygląda transport mebli i dobytku. Oferta taka jest bardzo elastyczna i dopasowana do każdego klienta. Oznacza to, że usługi, jakie ma w ofercie firma organizująca przeprowadzki, zostały stworzone na podstawie rzeczywistych potrzeb klientów. Na bazie wieloletnich doświadczeń w tej branży. Aby zamówić transport mebli wystarczy jedna rozmowa telefoniczna. Niektóre firmy oferują też możliwość zamawiania transportu i przeprowadzki online. Co ułatwia zadanie wielu osobom, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą wykonać telefonu.
czytaj dalej »