Przeprowadzki czyli kłopotliwe przewożenie wszystkiego

Opublikowano: 10 Paź 2016

kłopotliwe przewożenieKażdy z nas cieszy się na myśl o przeprowadzce do nowego domu czy mieszkania, jednak przeprowadzki to zawsze kłopotliwe przewożenie wszystkiego, co mamy z miejsca na miejsce. Nie da się tego uniknąć, ponieważ niewielu z nas może pozwolić sobie na pozostawianie całego swojego dobytku w starym domu, by w nowym kupować wszystko od początku.
czytaj dalej »

Jak ważne są zabezpieczenia w przeprowadzce

Opublikowano: 20 Sie 2016

zabezpieczenia w przeprowadzceW przeprowadzce ważna jest szybkość. Chodzi tu nie tylko o koszty, ale też i o komfort życia osób, które się przeprowadzają. Bardzo dobrze wiedzą o tym pracownicy z naszej firmy Beskid-Przeprowadzki, dlatego też staramy się nadać swojej pracy odpowiedniej dynamiki, zachowując jednak przy tym pełnie bezpieczeństwa za powierzone nam mienie.
czytaj dalej »

Nowe mieszkanie i co dalej

Opublikowano: 25 Lip 2016

Nowe mieszkanie
Kiedy już uda nam się kupić lub wynająć nowe mieszkanie, to czeka nas przeprowadzka. Jest to proces bardzo męczący a czasami skomplikowany, i przez wiele osób po prostu znienawidzony. Szczególnie gdy mamy wątpliwą przyjemność przeprowadzać się kilka razy w ciągu swojego życia.
czytaj dalej »

Przeprowadź się z nami

Opublikowano: 27 Cze 2016

Przeprowadź się z nami
Przeprowadź się z nami. Przewożenie swoich rzeczy i mebli z jednego miejsca zamieszkania w drugie jest zawsze procesem bardzo kłopotliwym. Pierwsza sprawa to konieczność spakowania swoich rzeczy osobistych w pudełka, by nie poniszczyły się podczas przeprowadzki. Rzecz druga, to przeniesienie tego wszystkiego i załadowanie do samochodu dostawczego w taki sposób, by zmieściło się jak najwięcej rzeczy za jednym razem, i żeby nie trzeba było robić zbyt wielu kursów.
czytaj dalej »