Przeprowadzki Jastrzębie-Zdrój
dla osób prywatnych i firm

Zapewniamy kompleksową pomoc w transporcie, pakowaniu oraz rozładunku mienia. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów.

Przeprowadzki Jastrzębie-Zdrój dla osób prywatnych i firm

Zapewniamy kompleksową pomoc w transporcie, pakowaniu oraz rozładunku mienia. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

SPRAWDŹ ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁA TWOJA PRZEPROWADZKA

Jak możemy Ci pomóc?


01.

Przeprowadzki mieszkań

Zajmujemy się przenoszeniem i transportem ciężkich przedmiotów. Tworzymy ekipę fachowców, którzy nie tylko zabezpieczą ładunek na czas transportu, ale też zaoferują pomoc w pakowaniu rzeczy, rozkręcaniu mebli i ich ponownym montażu. Dysponujemy pojazdami o dużej ładowności, co pozwala zminimalizować liczbę kursów i ograniczyć koszty usługi.

02.

Przeprowadzki domów

Organizujemy kompleksowe przeprowadzki domów. Oferujemy przewóz kartonów, zabudowy meblowej, sprzętu RTV AGD oraz innych niestandardowych ładunków. Dysponujemy specjalistycznymi akcesoriami do zabezpieczania sejfów i instrumentów muzycznych. Każdą usługę wyceniamy indywidualnie.

03.

Przeprowadzki firm

Realizujemy przeprowadzki biur, punktów usługowych i handlowych, magazynów oraz lokali gastronomicznych. W zakres naszych usług wchodzą: przewóz sprzętów elektronicznych, mebli oraz innych elementów firmowego wyposażenia. Udzielamy gwarancji bezpieczeństwa na transportowane ładunki. Działamy szybko i zdecydowanie.

04.

Przeprowadzki międzynarodowe

Oferujemy kompleksową obsługę podczas przeprowadzki za granicę. Nasz doświadczony zespół fachowców zapewnia pomoc przy pakowaniu rzeczy, zabezpieczeniu ciągów komunikacyjnych oraz demontażu i ponownym skręcaniu mebli. Udostępniamy własne materiały pakowe, w tym opakowania na przesyłki wrażliwe.

Rabat na przeprowadzki Jastrzębie-Zdrój

To może Cię zainteresować


01.

Oferta

Do tematu przeprowadzek podchodzimy w sposób kompleksowy. Zapewniamy pomoc w pakowaniu, przewozie i rozpakowywaniu ładunków.

02.

Flota

Dysponujemy flotą pojazdów przystosowanych do transportu ładunków o różnych gabarytach. Wszystkie pojazdy posiadają odpowiednie zabezpieczenia.

03.

Poradnik

Chcesz przyspieszyć przeprowadzkę? Sprawdź, co możesz zrobić, aby usługa przebiegła szybko, sprawnie i bez żadnych niespodzianek!

przeprowadzki międzynarodowe – Zadzwoń

Idealne dopasowanie samochodu, sprzętu, trasy oraz gotowość spełnienia każdego życzenia klienta gwarantuje powodzenie każdej przeprowadzki. Zobacz więcej >

przeprowadzki Jastrzębie-Zdrój

Przemeblowanie to jakby
przeprowadzka za darmo.

przeprowadzki Jastrzębie-Zdrój

O nas

Beskid-Przeprowadzki to firma z długoletnim stażem w branży przeprowadzek. Od 2005 roku pomagamy klientom indywidualnym, firmom oraz instytucjom pożytku publicznego, w transporcie różnego rodzaju ładunków.

Nasze usługi obejmują: pakowanie, zabezpieczenie, załadunek, rozładunek oraz rozpakowanie mienia. Zapewniamy stały kontakt z klientem i pomoc w rozplanowaniu poszczególnych etapów przeprowadzki. Dysponujemy flotą pojazdów przystosowanych do przewozu ładunków o zróżnicowanych gabarytach.

Jeżeli mieszkają Państwo w Jastrzębiu-Zdroju lub okolicach i chcieliby zlecić obsługę przeprowadzki krajowej bądź międzynarodowej, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Tak o nas mówią nasi klienci


Rekomendacje klientów są naszą najlepszą wizytówką, dlatego przedstawiamy kilka z kilkudziesięciu opinii naszych zadowolonych klientów.

Pełny profesjonalizm i sprawna przeprowadzka z 4 piętra i wąskiej klatki bez windy. Zespół zgrany i całość przebiegła w iście rajdowym tempie. Dodatkowo przygotowani na niespodziewane niedogodności. Świetnie doposażeni. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy. Bardzo dobra cena do jakości usług. Polecam.

autor opinii Adrian Walaszek

ADRIAN WALASZEK

Uważam, że to najlepsza firma zajmująca się przeprowadzkami w Bielsko-Białej. Umówiłam się tydzień wcześniej na konkretną godzinę i byli nawet kilka minut wcześniej. Przyjechało dwóch chłopaków, którzy mimo dużej ilości kartonów i mebli dość szybko poradzili sobie z całą przeprowadzką. Ja jestem zadowolona i to bardzo.

autor opinii Anna Rosa

ANNA ROSA

Firma zna się na rzeczy. Posiada koce, koszyki, wózki, itd – wszystko, aby bezpiecznie przewieźć wasze rzeczy. Profesjonalne podejście i zwinna praca. Dużo cennych informacji na stronie internetowej. Bardzo konkurencyjne ceny.

autor opinii Kacper Knapik

KACPER KNAPIK

Już trzeci rok z rzędu zostaliśmy laureatem nagrody Orły Transportu, to wyróżnienie naszej firmy jako lidera w branży przeprowadzek. Kapitułą oceniającą są sami Klienci – to ich werdykt potwierdza nasz profesjonalizm. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i docenienie

Ostatnio na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, tutaj dzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami. Publikujemy porady które mogą się przydać podczas planowania przeprowadzki oraz zachęcać do skorzystania z oferty naszej firmy. Zapraszamy!

Przeprowadzki w Jastrzębiu-Zdroju
Bezpieczeństwo ponad wszystko!


Chcesz mieć pewność, że ładunek jest odpowiednio zabezpieczony? Twój dobytek obejmuje kosztowne meble, obrazy albo inne przedmioty o dużej wartości? Samodzielny przewóz wiążę się z ryzykiem uszkodzenia drogocennego mienia, dlatego serdecznie rekomendujemy swoje usługi. Z naszą pomocą możesz mieć pewność, że przewóz towarów przebiegnie sprawnie i bez żadnych komplikacji! Realizujemy przeprowadzki nie tylko na terenie Jastrzębia-Zdroju, ale także innych okolicznych miejscowości.

Nie przepłacaj! Skorzystaj z naszych usług i zapomnij o trudach przeprowadzki!


Doskonale wiemy, jak dużym wyzwaniem finansowym i logistycznym jest przeprowadzka. Staranne zapakowanie i zabezpieczenie mienia, demontaż zabudowy meblowej i odpowiednie przygotowanie wrażliwych przedmiotów o transportu, to czynności, które mogą zabierać wiele czasu. Z naszą pomocą możesz zapomnieć o problemach związanych z przeprowadzką. Jesteśmy doświadczoną ekipą, która od lat obsługuje klientów z Jastrzębia-Zdroju. Możesz nam zaufać!

Najczęściej zadawane pytania


Scroll to Top
+48 790 481 789