Przeprowadzki Żywiec
dla osób prywatnych, firm
i instytucji publicznych

Organizujemy kompleksowe przeprowadzki w Żywcu. Zapewniamy pomoc w pakowaniu, demontażu oraz ponownym skręcaniu mebli.

Przeprowadzki Żywiec
dla osób prywatnych, firm
i instytucji publicznych

Organizujemy kompleksowe przeprowadzki w Żywcu. Zapewniamy pomoc w pakowaniu, demontażu oraz ponownym skręcaniu mebli.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

SPRAWDŹ ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁA TWOJA PRZEPROWADZKA

Jak możemy Ci pomóc?


01.

Przeprowadzki mieszkań

Naszą specjalnością są przeprowadzki mieszkań. Mamy duże doświadczenie w sprawnym rozkręcaniu mebli i zabezpieczaniu ładunków wrażliwych. Dysponujemy flotą pojazdów przystosowanych do transportu towarów o większych gabarytach. Zapewniamy solidne i trwałe zabezpieczenia zabudowy na czas transportu, dzięki czemu żaden element wyposażenia nie ulegnie uszkodzeniu.

02.

Przeprowadzki domów

Realizujemy przeprowadzki domów jednorodzinnych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając profesjonalne doradztwo w zakresie logistyki i organizacji transportu. Zadbamy o wszystkie aspekty związane z bezpieczeństwem ładunków. Każdy pojazd posiada na wyposażeniu specjalne pasy oraz inne akcesoria do stabilizacji ciężkich przedmiotów.

03.

Przeprowadzki firm

Oferujemy sprawną obsługę w zakresie przeprowadzki firm. Gwarantujemy bezpłatną wycenę prac oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nasi pracownicy nie tylko zabezpieczą ładunek na czas przewozu, ale także zapakują wszystkie elementy wyposażenia biura, rozkręcą meble oraz zajmą się ich ponownym montażem w nowym miejscu. A to wszystko maksymalnie krótkim czasie.

04.

Przeprowadzki międzynarodowe

Świadczymy usługę przeprowadzki za granicę. Realizowaliśmy już wiele zleceń na przewóz mienia w obrębie Unii Europejskiej. Nasze pojazdy posiadają aktualne badania techniczne i są przystosowane do pokonywania dłuższych dystansów. Posiadamy nowoczesny osprzęt do zabezpieczenia ładunku, dlatego możesz mieć pewność, że przeprowadzka przebiegnie szybko i bezpiecznie.

rabat na przeprowadzki w żywcu

To może Cię zainteresować


01.

Oferta

Świadczymy usługi z zakresu przeprowadzek krajowych oraz międzynarodowych. Obsługujemy klientów prywatnych i firmy.

02.

Flota

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów o dużej ładowności, co pozwala ograniczyć liczbę kursów i zmniejszyć koszty.

03.

Poradnik

Jesteś ciekawy, jak przyspieszyć przeprowadzkę? Zobacz, co na temat przewozu mienia mówią eksperci z branży!

przeprowadzki międzynarodowe – Zadzwoń

Idealne dopasowanie samochodu, sprzętu, trasy oraz gotowość spełnienia każdego życzenia klienta gwarantuje powodzenie każdej przeprowadzki. Zobacz więcej >

przeprowadzki żywiec

Przemeblowanie to jakby
przeprowadzka za darmo.

przeprowadzki żywiec

O nas

Jesteśmy firmą organizującą przeprowadzki w Żywcu, z długoletnim stażem w branży. Od 2005 roku działamy na lokalnym rynku, obsługując klientów prywatnych oraz podmioty gospodarcze.

Zrealizowaliśmy już tysiące zleceń na przeprowadzki krajowe oraz międzynarodowe. Głównym obszarem naszej działalności jest Śląsk, ze szczególnym uwzględnieniem Żywca, ale z przyjemnością podejmiemy się realizacji usług w innych województwach. Gwarantujemy stały i transparentny kontakt z klientem oraz rzetelną wycenę pracy. W zakres naszych usług wchodzą m.in. pakowanie, zabezpieczenie ładunku, załadunek, rozładunek i rozpakowanie mienia. Na życzenie klienta zajmiemy się także demontażem zabudowy meblowej oraz skręcaniem mebli w miejscu docelowym.

Jeżeli mieszkasz w Żywcu bądź okolicach i chciałbyś zlecić przeprowadzkę sprawdzonej firmie, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Tak o nas mówią nasi klienci


Rekomendacje klientów są naszą najlepszą wizytówką, dlatego przedstawiamy kilka z kilkudziesięciu opinii naszych zadowolonych klientów.

Pełny profesjonalizm i sprawna przeprowadzka z 4 piętra i wąskiej klatki bez windy. Zespół zgrany i całość przebiegła w iście rajdowym tempie. Dodatkowo przygotowani na niespodziewane niedogodności. Świetnie doposażeni. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy. Bardzo dobra cena do jakości usług. Polecam.

autor opinii Adrian Walaszek

ADRIAN WALASZEK

Uważam, że to najlepsza firma zajmująca się przeprowadzkami w Bielsko-Białej. Umówiłam się tydzień wcześniej na konkretną godzinę i byli nawet kilka minut wcześniej. Przyjechało dwóch chłopaków, którzy mimo dużej ilości kartonów i mebli dość szybko poradzili sobie z całą przeprowadzką. Ja jestem zadowolona i to bardzo.

autor opinii Anna Rosa

ANNA ROSA

Firma zna się na rzeczy. Posiada koce, koszyki, wózki, itd – wszystko, aby bezpiecznie przewieźć wasze rzeczy. Profesjonalne podejście i zwinna praca. Dużo cennych informacji na stronie internetowej. Bardzo konkurencyjne ceny.

autor opinii Kacper Knapik

KACPER KNAPIK

Już trzeci rok z rzędu zostaliśmy laureatem nagrody Orły Transportu, to wyróżnienie naszej firmy jako lidera w branży przeprowadzek. Kapitułą oceniającą są sami Klienci – to ich werdykt potwierdza nasz profesjonalizm. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i docenienie

Ostatnio na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, tutaj dzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami. Publikujemy porady które mogą się przydać podczas planowania przeprowadzki oraz zachęcać do skorzystania z oferty naszej firmy. Zapraszamy!

Przeprowadzki Żywiec
na każdą kieszeń


Nasza firma organizująca przeprowadzki Żywiec specjalizuje się w obsłudze osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji pożytku publicznego. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i obejmuje znacznie więcej niż załadunek i rozładunek mienia. Na życzenie klienta zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem elementów wyposażenia do transportu.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego możesz mieć pewność, że każdy przedmiot zostanie odpowiednio przygotowany do przewozu i zabezpieczony przy użyciu specjalistycznych pasów oraz materiałów ochronnych. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości usług, z pewnością się nie zawiedziesz.

Skontaktuj się z nami już dziś
i omów szczegóły przeprowadzki w Żywcu!


Jesteśmy lokalnym liderem na rynku przeprowadzek. Wykonaliśmy tysiące zleceń na przewozy mienia prywatnego oraz firmowego. Zapewniamy bezpłatną wycenę prac i pełną transparentność obsługi. Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją przeprowadzki Żywiec, podjęciem współpracy z naszą firmą, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Najczęściej zadawane pytania


Scroll to Top
+48 790 481 789