Przeprowadzki Skoczów
sprawny załadunek i pomoc w rozpakowaniu mienia

Świadczymy profesjonalne przeprowadzki na terenie Skoczowa i okolicznych miejscowości. Oferujemy konkurencyjne stawki. Zadzwoń do nas już dziś!

Przeprowadzki Skoczów
sprawny załadunek i pomoc w rozpakowaniu mienia

Świadczymy profesjonalne przeprowadzki na terenie Skoczowa i okolicznych miejscowości. Oferujemy konkurencyjne stawki. Zadzwoń do nas już dziś!

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

SPRAWDŹ ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁA TWOJA PRZEPROWADZKA

Jak możemy Ci pomóc?


01.

Przeprowadzki mieszkań

Organizujemy przeprowadzki mieszkań. Wieloletnia działalność w branży pozwoliła nam wypracować techniki, które przyspieszają realizację usługi i pozwalają ograniczyć liczbę kursów. Nasi pracownicy są zawsze chętni do pomocy i z przyjemnością zrealizują wszelkie prace związane z przygotowaniem wyposażenia do transportu, zachowując przy tym wszystkie zasady bezpieczeństwa.

02.

Przeprowadzki domów

Realizujemy szybkie przeprowadzki domów jednorodzinnych. Dołożymy wszelkich starań, aby cała przeprowadzka zamknęła się w ciągu jednego dnia. Aby przyspieszyć proces, nasi pracownicy wykonają wszelkie prace przygotowawcze związane z zabezpieczeniem ładunku oraz dostarczą materiały do ochrony przedmiotów podatnych na uszkodzenie.

03.

Przeprowadzki firm

Świadczymy usługi z zakresu przeprowadzki firm, biur, lokali usługowo-handlowych oraz zakładów pracy. Wiemy, jak ważna dla klienta jest transparentność usług, dlatego przeprowadzamy bezpłatną wycenę usługi. Działamy szybko, skutecznie i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie życzenia klienta.

04.

Przeprowadzki międzynarodowe

Działamy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Mamy wszelkie niezbędne licencje na organizację przeprowadzki za granicę, a nasi kierowcy to osoby z doświadczeniem w kursach międzynarodowych. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, którzy chcą całkowicie zmienić miejsce zamieszkania, jak i firmami oraz innymi podmiotami gospodarczymi.

Rabat na przeprowadzki Skoczów

To może Cię zainteresować


01.

Oferta

Jesteśmy specjalistami w branży. Nasi pracownicy pomogą w sprawnej organizacji przeprowadzki do dowolnego miejsca.

02.

Flota

Dysponujemy flotą pojazdów przystosowanych do transportu mienia oraz ładunków o większych gabarytach, w tym instrumentów muzycznych.

03.

Poradnik

Poznaj triki, dzięki którym zmniejszysz koszt przeprowadzki. Przekonaj się, jak zaoszczędzić na usłudze.

przeprowadzki międzynarodowe – Zadzwoń

Zapewniamy międzynarodowe usługi transportowe, nowoczesnym taborem pojazdów, prowadzonym przez wykwalifikowanych i odpowiedzialnych kierowców. Zobacz więcej >

przeprowadzki Skoczów

Przemeblowanie to jakby
przeprowadzka za darmo.

przeprowadzki Skoczów

O nas

Jesteśmy firmą z długoletnim stażem w branży. Organizujemy przeprowadzki w Skoczowie już od 2005 roku.

Przez ten czas współpracowaliśmy z wieloma klientami prywatnymi oraz przedsiębiorcami. Daliśmy się poznać jako uczciwi usługodawcy, którzy wykonują rzetelną kalkulację kosztów i działają zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, za co płacą.

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko przeprowadzka w mieście Skoczów, ale także wszelkie czynności związane z przygotowaniem dobytku oraz rozpakowywaniem mienia. Dysponujemy solidnym zapleczem technicznym, dzięki czemu możemy szybko i efektywnie zdemontować poszczególne elementy wyposażenia i ponownie skręcić elementy zabudowy. Nasi pracownicy to osoby doświadczone i obeznane z różnymi typami zabudowy, dlatego wszelkie prace przebiegają sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Tak o nas mówią nasi klienci


Rekomendacje klientów są naszą najlepszą wizytówką, dlatego przedstawiamy kilka z kilkudziesięciu opinii naszych zadowolonych klientów.

Pełny profesjonalizm i sprawna przeprowadzka z 4 piętra i wąskiej klatki bez windy. Zespół zgrany i całość przebiegła w iście rajdowym tempie. Dodatkowo przygotowani na niespodziewane niedogodności. Świetnie doposażeni. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy. Bardzo dobra cena do jakości usług. Polecam.

autor opinii Adrian Walaszek

ADRIAN WALASZEK

Uważam, że to najlepsza firma zajmująca się przeprowadzkami w Bielsko-Białej. Umówiłam się tydzień wcześniej na konkretną godzinę i byli nawet kilka minut wcześniej. Przyjechało dwóch chłopaków, którzy mimo dużej ilości kartonów i mebli dość szybko poradzili sobie z całą przeprowadzką. Ja jestem zadowolona i to bardzo.

autor opinii Anna Rosa

ANNA ROSA

Firma zna się na rzeczy. Posiada koce, koszyki, wózki, itd – wszystko, aby bezpiecznie przewieźć wasze rzeczy. Profesjonalne podejście i zwinna praca. Dużo cennych informacji na stronie internetowej. Bardzo konkurencyjne ceny.

autor opinii Kacper Knapik

KACPER KNAPIK

Już trzeci rok z rzędu zostaliśmy laureatem nagrody Orły Transportu, to wyróżnienie naszej firmy jako lidera w branży przeprowadzek. Kapitułą oceniającą są sami Klienci – to ich werdykt potwierdza nasz profesjonalizm. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i docenienie

Ostatnio na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, tutaj dzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami. Publikujemy porady które mogą się przydać podczas planowania przeprowadzki oraz zachęcać do skorzystania z oferty naszej firmy. Zapraszamy!

Przeprowadzki Skoczów
dla osób prywatnych i przedsiębiorców


Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby swoich klientów. Doskonale znamy realia branży i wiemy, że klienci oczekują niskich cen, szybkiej realizacji usług i skutecznego zabezpieczenia ładunku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były zgodne z oczekiwaniami najbardziej wymagających grup odbiorców.

Aby ułatwić Państwu organizację przeprowadzki Skoczów, rozszerzyliśmy ofertę o usługi rozkręcania i skręcania mebli. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu przedmiotów wrażliwych, takich jak instrumenty muzyczne, elektronika czy dzieła sztuki. Nasi pracownicy zajmą się odpowiednim zabezpieczeniem przedmiotów, odciążając Państwa od tej trudnej i czasochłonnej czynności.

Przeprowadzka w Skoczowie nie musi być droga!


Realizujemy zarówno przeprowadzki w Skoczowie, jak i innych miastach na terenie Śląska. Oferujemy atrakcyjne ceny dla klientów, którzy mniej okazję skorzystać z naszych usług.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami i chcieliby poznać wstępne koszty przeprowadzki na terenie Polski lub Unii Europejskiej, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Najczęściej zadawane pytania


Scroll to Top
+48 790 481 789