Przeprowadzki Rybnik
najlepsza ekipa
w mieście

Miło nam powitać państwa na stronie firmy Beskid Przeprowadzki. Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport powierzonego dobytku.

Przeprowadzki Rybnik
najlepsza ekipa
w mieście

Doświadczeni pracownicy naszej firmy gwarantują, że przeprowadzka przebiegnie szybko i sprawnie a Państwa dobytek dotrze bezpiecznie na czas.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

SPRAWDŹ ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁA TWOJA PRZEPROWADZKA

Jak możemy Ci pomóc?


01.

Przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań organizujemy wysoce wykwalifikowaną ekipą montażystów przygotowaną do montażu mebli nowoczesnych oraz starszych. Zatrudniani przez naszą firmę fachowcy są niezwykle solidni i obowiązkowi, co potwierdziło wielu korzystających z naszych usług klientów.

02.

Przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów, które realizujemy, przebiegają szybko, sprawnie i bezproblemowo. Pracujemy przy użyciu niezawodnego sprzętu, co pozwala na terminową realizację zleceń. Na bieżąco uzupełniamy nasze informacje na temat specjalistycznego sprzętu co w konsekwencji prowadzi do jego ciągłego doskonalenia.

03.

Przeprowadzki firm

Zależnie od wielkości przedsięwzięcia związanego z przeprowadzką Państwa firmy zapewniamy możliwość wybrania wielkości ekipy obsługującej ( max. do 10 osób) wykonującej wszelkie prace załadunkowo – rozładunkowe wyposażoną w szeroką gamę wózków transportowych, pasów, itp.

04.

Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe to bardzo trudne i wymagające wysiłku przedsięwzięcia. Dlatego największym błędem popełnianym przez klientów jest powierzanie tak istotnego projektu  przypadkowym firmom. Beskid Przeprowadzki to rozpoznawalna na śląsku, solidna marka, która gwarantuje sukces  bez najmniejszego wkładu sił z Twojej strony

To może Cię zainteresować


01.

Oferta

Pełna odpowiedzialność za transportowany towar to dla nas norma. Bezpieczeństwo przedsięwzięcia to jeden z priorytetów naszych działań.

02.

Flota

Kładziemy intensywny nacisk na niezawodny sprzęt z najwyższej półki. Dzięki jego wytrzymałości  i skuteczności jesteśmy najszybsi.

03.

Poradnik

Treści poruszane w naszym poradniku pomogą Ci właściwie przygotować się do zmiany miejsca zamieszkania.

przeprowadzki międzynarodowe – Zadzwoń

Idealne dopasowanie samochodu, sprzętu, trasy oraz gotowość spełnienia każdego życzenia klienta gwarantuje powodzenie każdej przeprowadzki. Zobacz więcej >

Przemeblowanie to jakby
przeprowadzka za darmo.

przeprowadzki Bielsko-Biała

O nas

Powierzenie nam przeprowadzki w Rybniku lub innego rodzaju transportu to 100% gwarancji, iż zadanie to zostanie wykonane na najwyższym poziomie.

Szanujemy własność naszych klientów bardziej niż własną, dlatego wszelkie przedmioty szczególnie narażone na zniszczenie traktowane są w wyjątkowy sposób. Osobny transport, specjalne zabezpieczenia, dodatkowa ochrona, to wszystko sprawia, że każda Twoja rzecz dojedzie na miejsce w dokładnie takim  stanie w jakim trafiła w nasze ręce.

Nasze samochody, spełniają najsurowsze wymogi bezpieczeństwa, zatem klienci powierzający nam swój sprzęt mogą spać spokojnie. Wykładziny tłumiące wstrząsy, starannie dobrane liny mocujące i uchwyty to tylko część wyposażenia każdego z meblowozów. Ponadto, wszystkie one posiadają miękkie zawieszenie, które dodatkowo zmniejsza wstrząsy i niweluje ryzyko zniszczeń do zera.

Tak o nas mówią nasi klienci


Rekomendacje klientów są naszą najlepszą wizytówką, dlatego przedstawiamy kilka z kilkudziesięciu opinii naszych zadowolonych klientów.

Pełny profesjonalizm i sprawna przeprowadzka z 4 piętra i wąskiej klatki bez windy. Zespół zgrany i całość przebiegła w iście rajdowym tempie. Dodatkowo przygotowani na niespodziewane niedogodności. Świetnie doposażeni. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy. Bardzo dobra cena do jakości usług. Polecam.

autor opinii Adrian Walaszek

ADRIAN WALASZEK

Uważam, że to najlepsza firma zajmująca się przeprowadzkami w Bielsko-Białej. Umówiłam się tydzień wcześniej na konkretną godzinę i byli nawet kilka minut wcześniej. Przyjechało dwóch chłopaków, którzy mimo dużej ilości kartonów i mebli dość szybko poradzili sobie z całą przeprowadzką. Ja jestem zadowolona i to bardzo.

autor opinii Anna Rosa

ANNA ROSA

Firma zna się na rzeczy. Posiada koce, koszyki, wózki, itd – wszystko, aby bezpiecznie przewieźć wasze rzeczy. Profesjonalne podejście i zwinna praca. Dużo cennych informacji na stronie internetowej. Bardzo konkurencyjne ceny.

autor opinii Kacper Knapik

KACPER KNAPIK

Już trzeci rok z rzędu zostaliśmy laureatem nagrody Orły Transportu, to wyróżnienie naszej firmy jako lidera w branży przeprowadzek. Kapitułą oceniającą są sami Klienci – to ich werdykt potwierdza nasz profesjonalizm. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i docenienie

Ostatnio na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, tutaj dzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami. Publikujemy porady które mogą się przydać podczas planowania przeprowadzki oraz zachęcać do skorzystania z oferty naszej firmy. Zapraszamy!

Przeprowadzki Rybnik
Podczas przeprowadzki niezwykle ważne są opanowanie i spokój.


Często, podczas gdy inna firma bezskutecznie głowi się nad wyjściem z kłopotu, my od kilku już lat znamy doskonały i skuteczny sposób poradzenia sobie z podobną sytuacją. Doświadczenie, które zdobyliśmy to oszczędność czasu i pieniędzy!

Nowoczesność naszej firmy polega na wypatrywaniu wszelkich nowinek technicznych i natychmiastowym wdrażaniu tylko tych najlepszych. Podobnie, jak w przypadku ciężkiego sprzętu, postępujemy z materiałami pakowymi. Jako pierwsi w Rybniku zastosowaliśmy specjalne, profesjonalne folie, gąbki, zróżnicowane kartony i inne materiały przeznaczone wyłącznie do transportu i przeprowadzek. Metody i sprzęt przez nas wykorzystywany to najwyższa klasa bezpieczeństwa, a każde rozwiązanie jest indywidualnie dobierane do rodzaju towaru.

Wybierając sprzęt niezbędny do funkcjonowania naszej firmy kierujemy się przede wszystkim jego jakością. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż to właśnie doskonałe zaplecze sprawia, iż nasze usługi są tak szybkie i bezproblemowe. Niezawodność i bezpieczeństwo naszych maszyn to inwestycja, której owocem jest stale powiększające się grono zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów.

To wszystko stawia nas daleko przed szeregiem innych firm organizujących przeprowadzki w Rybniku. Bezpieczeństwo i wysoka technika idą w parze z maksymalną uwagą skierowaną w stronę klienta.

Przeprowadzka w Rybniku nie musi być droga!


Koszt przeprowadzki zależy od wielu czynników. Podstawowe znaczenie dla ceny przeprowadzki ma wielkość dobytku i długość trasy do pokonania. Inne czynniki wpływające na koszt przeprowadzki to: warunki noszenia (piętra, windy, schody), oraz liczba osób potrzebnych do zrealizowania przeprowadzki.

Najczęściej zadawane pytania


Scroll to Top
+48 790 481 789