Przeprowadzki domów

Strona główna » Przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów zdarzają się rzadziej niż przeprowadzki mieszkań, ale często wymagają przetransportowania większej liczby sprzętu, mebli i drobiazgów codziennego użytku. Jak więc przygotować się do tego zadania, aby przebiegło ono możliwie jak najsprawniej? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule.

Przeprowadzki domów

Etap planowania


W każdej przeprowadzce nie powinno zabraknąć dobrego planowania, które pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu, energii i pieniędzy. Należy wziąć pod uwagę ilość przenoszonego wyposażenia, sposób jego pakowania, trasę przejazdu oraz dzień lub godziny przeprowadzki. Pozwoli to ustalić liczbę osób potrzebną do pracy oraz oszacować czas i koszty tego zadania, co znacznie usprawni cały proces.

Etap pakowania


Pakowanie to bez wątpienia najważniejszy etap przeprowadzki domów. Sprzęt, meble, AGD i RTV oraz drobniejszy dobytek może być spakowany na wiele sposobów. Jednak warto podejść do sprawy kompleksowo i wykorzystać niektóre elementy wyposażenia w celu ochrony delikatniejszego sprzętu np. szkło w pudle z odzieżą lub owinięcie mebli kocami. Ograniczy to liczbę przenoszonego wyposażenia, co przełoży się na szybszą i płynniejszą pracę.

Transport


Nawet najlepiej zapakowany sprzęt przewożony w prowizorycznych warunkach może ulec uszkodzeniu. Co więcej, samochody osobowe dysponują mniejszą przestrzenią, a to wymaga przynajmniej kilkukrotnych kursów, co znacznie wydłuża pracę. Warto więc rozważyć skorzystanie z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, która dysponuje odpowiednim zapleczem do tego typu zadań. Wbrew pozorom może się to okazać tańszą opcją niż transport własnymi środkami. A w wielu przypadkach na pewno bezpieczniejszą.

Etap rozpakowywania


Rozpakowywanie jest niczym postawienie kropki nad i. Jeżeli każdy z wcześniejszych etapów poszedł gładko, to ustawianie swojego dobytku w nowym domu powinno być prawdziwą przyjemnością dla jego mieszkańców. Szczególnie gdy ma się pewność, że żaden element wyposażenia nie uległ zniszczeniu w czasie przeprowadzki.

Darmowa wycena u klienta!

Zadzwoń do nas

Scroll to Top
+48 790 481 789