Przeprowadzki Oświęcim
najlepsza ekipa
w mieście

Skorzystaj z oferty najlepszej firmy w regionie. Nasi zadowoleni klienci oceniają współpracę z nami bardzo wysoko.

Przeprowadzki Oświęcim
najlepsza ekipa
w mieście

Skorzystaj z oferty najlepszej firmy w regionie. Nasi zadowoleni klienci oceniają współpracę z nami bardzo wysoko.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

SPRAWDŹ ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁA TWOJA PRZEPROWADZKA

Jak możemy Ci pomóc?


01.

Przeprowadzki mieszkań

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy przeprowadzki mieszkań w niskich cenach. Nasza firma zapewnia transport na terenie kraju oraz możliwy transport międzynarodowy. Każda przeprowadzka jest objęta ubezpieczeniem. Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb klientów i gwarantuje najwyższą jakość usług.

02.

Przeprowadzki domów

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji przeprowadzki domów. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i posiadają niezbędne umiejętności do przeprowadzenia każdej przeprowadzki. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom bezpieczeństwo i profesjonalizm.

03.

Przeprowadzki firm

Organizujemy przeprowadzki firm, zapewniamy usługi pakowania i rozpakowywania mienia klienta. Nasi pracownicy posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby zapewnić bezpieczeństwo mienia klienta podczas transportu. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

04.

Przeprowadzki międzynarodowe

Planując przeprowadzkę za granicę należy zastanowić się, które przedmioty chcemy przewieźć do nowego miejsca. Być może nie potrzebujemy starych mebli, nietrafionych prezentów czy rzadko noszonych ubrań, które zalegają na półkach i w szafach. Dlatego warto rozsądnie spakować mienie.

Rabat na przeprowadzki w Oświęcimiu

To może Cię zainteresować


01.

Oferta

Warto skorzystać z usług naszej firmy, mamy doświadczenie w usługach tego rodzaju. Wiemy, jak dobrze przygotować przeprowadzkę.

02.

Flota

Wielkość samochodu a precyzyjniej objętość kontenera może znacznie wpłynąć na cenę, gdy cały ładunek nie zmieści się na jeden raz.

03.

Poradnik

Doświadczeni pracownicy naszej firmy chętnie dzielą z Państwem naszą wiedzą jak właściwie przygotować się do zmiany miejsca zamieszkania.

przeprowadzki międzynarodowe – Zadzwoń

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne przeprowadzki za granicę są w Państwa życiu, dlatego też najlepiej powierzyć je profesjonalistom jak Beskid-Przeprowadzki. Zobacz więcej >

Przemeblowanie to jakby
przeprowadzka za darmo.

przeprowadzki Oświęcim

O nas

Przeprowadzki to nasza podstawowa działalność. Od prawie 20 lat organizujemy przeprowadzki. Z roku na rok mamy coraz więcej wracajacych do nas zadowolonych klientów.

Dlatego właśnie gratulujemy państwu wyboru firmy Beskid-Przeprowadzki, która jak żadna inna zagwarantuje stuprocentowy sukces przeprowadzki. Bardzo często organizujemy przeprowadzki w Oświęcimiu, ale usługi świadczymy na terenie całego kraju, oraz poza jego granicami.

Jedną z naszych największych zalet jest maksymalne dopasowanie naszych działań do potrzeb klienta. Dotyczy to tempa pracy, doboru technik czy ceny za poszczególne usługi. Jedyną naszą cechą, która pozostaje niezmienna bez względu na wymagania czy możliwości finansowe klienta to niespotykana na rynku jakość wszystkich wykonywanych przez nas zleceń, którą zapewniamy dzięki naszemu doświadczeniu.

Tak o nas mówią nasi klienci


Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami oraz opiniami na nasz temat, które są dla nas najważniejsze.

Pełny profesjonalizm i sprawna przeprowadzka z 4 piętra i wąskiej klatki bez windy. Zespół zgrany i całość przebiegła w iście rajdowym tempie. Dodatkowo przygotowani na niespodziewane niedogodności. Świetnie doposażeni. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy. Bardzo dobra cena do jakości usług. Polecam.

autor opinii Adrian Walaszek

ADRIAN WALASZEK

Uważam, że to najlepsza firma zajmująca się przeprowadzkami w Bielsko-Białej. Umówiłam się tydzień wcześniej na konkretną godzinę i byli nawet kilka minut wcześniej. Przyjechało dwóch chłopaków, którzy mimo dużej ilości kartonów i mebli dość szybko poradzili sobie z całą przeprowadzką. Ja jestem zadowolona i to bardzo.

autor opinii Anna Rosa

ANNA ROSA

Firma zna się na rzeczy. Posiada koce, koszyki, wózki, itd – wszystko, aby bezpiecznie przewieźć wasze rzeczy. Profesjonalne podejście i zwinna praca. Dużo cennych informacji na stronie internetowej. Bardzo konkurencyjne ceny.

autor opinii Kacper Knapik

KACPER KNAPIK

Już trzeci rok z rzędu zostaliśmy laureatem nagrody Orły Transportu, to wyróżnienie naszej firmy jako lidera w branży przeprowadzek. Kapitułą oceniającą są sami Klienci – to ich werdykt potwierdza nasz profesjonalizm. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i docenienie

Ostatnio na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, tutaj dzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami. Publikujemy porady które mogą się przydać podczas planowania przeprowadzki oraz zachęcać do skorzystania z oferty naszej firmy. Zapraszamy!

Przeprowadzki Oświęcim
Zapewniamy pełen profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa.


Przeprowadzki wymagają elastyczności ale tylko ze strony firmy przeprowadzającej. Dlatego nasza firma zapewnia pełne dostosowanie oferty do możliwości klienta.

Naszą firmę cechuje niezwykła dbałość o szczegóły, toteż przykładamy wagę do najmniejszych i często niesłusznie lekceważonych elementów naszego wyposażenia. Wszystkie nasze wózki, uchwyty i pozostałe sprzęty to sprzęt specjalnie przystosowany do transportu i przeprowadzek, oraz przewozu różnego rodzaju ciężarów tj. pianin, fortepianów, kas pancernych, ciężkich maszyn itp. 

Przed terminem przeprowadzki dostarczamy materiały pakowe (pudła tekturowe, taśmy, kartony na odzież wiszącą itp.) oraz materiały zabezpieczające (koce, folie pęcherzykową, papier pakowy itp.). Klient pakuje we własnym zakresie wszystkie drobne rzeczy do kartonów. My zajmujemy się zabezpieczeniem mebli do transportu oraz załadunkiem, transportem i rozładunkiem.

Jeżeli jesteśmy już pewni, że nasze rzeczy nie będą narażone na uszkodzenia mechaniczne powstały w skutek zarysowania lub otarcia, należy przed drogą upewnić się czy towar został odpowiednio ułożony, czy nie jest włożony w sposób chaotyczny, czy miedzy przedmiotami nie ma wolnej przestrzeni, czy został przypięty linami spinającymi.

Wynajem samochodu z kierowcą – Przeprowadzka „Zrób to sam”


To świetna opcja dla osób szukających usług transportowych bez wsparcia ze strony naszych pracowników. Udostępniamy Państwu samochód z kierowcą oraz komplet materiałów do pakowania i zabezpieczenia mienia.

Najczęściej zadawane pytania


Scroll to Top
+48 790 481 789