optymalna przeprowadzka

Ile trwa optymalna przeprowadzka?

Ile trwa optymalna przeprowadzka?  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od wielu czynników. Najważniejszym jest chyba odległość. Przykładowo usługi firmy Beskid-przeprowadzki zazwyczaj dotyczą miasta Bielsko – Biała oraz jego okolic i trwają zwykle jeden dzień, natomiast przeprowadzki z miasta Bielsko – Biała do Dublina ze względu na odległość, będą trwać dwa dni lub w niesprzyjających okolicznościach dłużej.

Jak widać z powyższego przykładu, nawet gdy w tym drugim wypadku uda się spakować do jednego samochodu osobowego, to i tak czas dojazdu wynosić będzie w wersji optymistycznej dwa dni.

Optymalna przeprowadzka równa się dobra organizacja

Innym ważnym aspektem jest liczba rzeczy, które zostaną w czasie przeprowadzki przeniesione. Największym problemem są od zawsze meble. Ich wielowarsztatowość nakazuje używania samochodów dostawczych. Wynajem takiego pojazdu nie jest drogi, jednak zawsze generuje jakiś koszt, którego każdy wolałby uniknąć.

W przypadku na przykład starych, zniszczonych mebli warto zastanowić się nad ich zabieraniem. Czasem koszt zakupu nowych wraz z transportem wynosi tyle samo lub niewiele więcej, a w czasie transportu stare meble zawsze ulegają pewnym uszkodzeniom.

Scroll to Top
+48 790 481 789