przeprowadzka biblioteki

Przeprowadzka biblioteki

Przeprowadzka biblioteki – poradnik przeprowadzki

Z naszą firmą bezpiecznie i sprawnie przeprowadzą Państwo meble oraz książki każdej biblioteki. Oferujemy przeprowadzki na terenie na całej Polski, natomiast miasto Bielsko – Biała to teren gdzie pracujemy najczęściej od 10 lat.

Przeprowadzka biblioteki w Bielsku – Białej

Na życzenie klienta chętnie zajmiemy się demontażem mebli oraz późniejszym ich zmontowaniem w nowej bibliotece. Proponujemy aby najpierw przewieźć oraz zmontować regały i meble w nowym miejscu a dopiero potem zająć się przeprowadzką książek dzięki temu pracownicy biblioteki będą mogli wypakowywać kartony z książkami w przeznaczonym dla nich miejscu.

Książki należy pakować do specjalnych kartonów przeprowadzkowych o nośności do 25 kg. Kartony takie należy wzmocnić taśmą a dla ułatwienia odszukania właściwych danych warto je dokładnie opisać.

W naszych działaniach wspieramy się nowoczesną i niezawodną flotą samochodów wyposażoną w sprzęt niezbędny podczas przeprowadzki bibliotek. Dzięki temu nasze usługi wykonujemy sprawnie, szybko i bezpiecznie dla przeprowadzanego mienia.

Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści. Ich wiedza i zaangażowanie już wiele razy pozwoliła na doskonałe zaplanowanie i przeprowadzenie przeprowadzki.

Scroll to Top
+48 790 481 789