likwidacje firm

Likwidacje firm

Bielsko – Biała to miasto pełne firm, biur i magazynów. Czasem się zdarza że po starych właścicielach przychodzą nowi którzy mają swoją wizję zagospodarowania przestrzeni w tych lokalach a stare sprzęty i meble są dla nich tylko przeszkodą w tych planach. Wtedy wkraczamy my! Oferujemy naszym klientom kompleksowe likwidacje firm, biur i magazynów, ze wszystkich zbędnych rzeczy oraz ich utylizację lub przewiezienie do wskazanego magazynu.

Likwidacje firm przeprowadzone szybko i sprawnie

Powierzone nam usługi realizujemy w kompleksowy oraz dyskretny sposób. Po zakończeniu naszej pracy, mieszkanie, biuro czy magazyn zastaniecie Państwo puste i posprzątane.

Nasza firma dysponuje pracownikami doświadczonymi i rzetelnymi. Zawsze gotowymi do pomocy oraz służącymi dobrą radą. Którzy uczestniczyli już w wielu procesach oczyszczania lokali. Dlatego nasi klienci mogą oczekiwać profesjonalnych działań przeprowadzonych szybko i sprawnie.

Specjalnie dla naszych klientów indywidualnych z miasta Bielsko – Biała przygotowaliśmy trzy pakiety usług. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy będzie mógł sam zdecydować o formie przeprowadzki.

Przeprowadzki Komplex = Ten wariant przeprowadzki polega na oddaniu w nasze ręce wszystkich czynności związanych z przeniesieniem swojego dobytku do nowej lokalizacji.

Przeprowadzki Zwykłe = Do zakresu czynności zalicza się transport uprzednio przygotowanych przez naszego klienta mebli, sprzętów oraz spakowanych do kartonów i worków reszty przedmiotów do samochodu.

Przeprowadzki Minimal = W tej odmianie przenosin nasze przedsiębiorstwo dostarcza punktualnie uprzednio zamówiony samochód pod wskazany adres, a w Klienta gestii jest jego załadunek i rozładunek.

Skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy na terenie miasta Bielsko – Biała odpowiedzą na wszystkie pytania i dopasują naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Scroll to Top
+48 790 481 789