przeprowadzka z dzieckiem

Przeprowadzka z dzieckiem

Bardzo często po narodzinach dziecka okazuje się, że nasze mieszkanie jest zbyt ciasne i zaczynamy szukać nowego lokum. Wówczas przeprowadzka z dzieckiem jest nieunikniona, ale nie zawsze jesteśmy szczęściarzami i mamy babcię która w tym czasie zajmie się naszą pociechą.

Przeprowadzka z dzieckiem – jak zaplanować?

Przede wszystkim trzeba zadbać o sprawność procesu przeprowadzki, zwłaszcza transportu i pakowania poszczególnych rzeczy, mebli i sprzętów. Przewóz zawartości mieszkania nie jest takim problemem jak samo załadowanie i rozładowanie samochodu transportowego, a czynność ta znacznie wydłuża czas samej przeprowadzki.

Zajmując się maluchem trudno jest coś zaplanować, a co dopiero takie wydarzenie jak zmiana domu czy mieszkania. Mimo wszystko należy sporządzić wcześniej dokładny plan, harmonogram zadań, podzielić się obowiązkami, a także przygotować do przeprowadzki rzeczy w kartonach. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie rogów mebli, zdemontowanie sprzętu RTV, AGD itp. tak by w dzień przeprowadzki można było jedynie pakować meblowóz i przewozić gotowe, zapakowane pudła, szafki i torby do nowego miejsca zamieszkania.

Największym wrogiem młodych rodziców jest chaos. Który destabilizuje pracę i opóźnia zakończenie przeprowadzki z dzieckiem. Dlatego pierwsze wszystko przemyśl. Zaplanuj a dopiero potem przystępuj do realizacji. Jeśli mimo wszystko dalej dręczą Cię wątpliwości czy sam sobie poradzisz skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy na terenie miasta Bielsko – Biała odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące przeprowadzki i dopasują naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Scroll to Top
+48 790 481 789