meblowóz

Meblowóz to podstawa

Meblowóz z pozoru nie różni się niczym od każdej innej bagażówki. Kiedy jednak przyjrzymy się bliżej temu pojazdowi łatwo dostrzeżemy, że są różnice i to wcale nie małe.

Meblowozy to pojazdy specjalnie przygotowane do transportu mebli oraz przedmiotów o dużych gabarytach. Ładowność meblowozów bywa różna, jednak każdy z nich powinien być wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia i mocowania pasów.  Zabezpieczają one przewożone sprzęty przed obijaniem się, oraz przewracaniem w transporcie. Co więcej meblowozy umożliwiają transport nawet pojedynczych lodówek, pralek, czy mebli. Minimalizując ryzyko uszkodzenia przewożonego towaru podczas ostrego skrętu pojazdu, czy też jego gwałtownym hamowaniu.

Meblowóz zabezpiecza i usprawnia transport mebli

Poza pasami i mocowaniami meblowozy przeznaczone do transportu delikatnych przedmiotów jak transport pianin dodatkowo są wyścielone od wewnątrz materiałami zabezpieczającymi i usprawniającymi transport mebli. Doposażeniem meblowozu winna być winda ułatwiająca rozładunek i załadunek towaru, która jednak często nie jest standardem.

Bezpieczny i sprawny meblowóz to w każdej firmie przeprowadzkowej podstawa. Oczywiście prócz pojazdu istotne znaczenie ma też personel oraz standardy obsługi klienta, niemniej bez samochodu dostawczego żadnej przeprowadzki nie da się zrealizować.

Beskid – Przeprowadzki działa od wielu lat, setki klientów w tym czasie przeprowadziło się z naszą pomocą do nowych mieszkań w mieście: Bielsko – Biała oraz wielu innych rejonach Polski.

Oferujemy szeroki zakres usług począwszy od doradztwa poprzez pakowanie a na rozładunku przeprowadzanych sprzętów skończywszy.

Scroll to Top
+48 790 481 789