folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa – niezbędnik podczas przeprowadzki

Wykonując przeprowadzki firmy korzystają z doświadczenia. A jednym z najlepszych doświadczeń jakie warto wykorzystać jest zastosowanie sprawdzonych metod do zabezpieczenia narożników mebli i drobnych, kruchych delikatnych przedmiotów w większych pudłach i kartonach. Folia bąbelkowa to materiał niezbędny podczas każdej przeprowadzki

Folia bąbelkowa przydaje się  do spakowania wazonu szklanego jak i zabezpieczenia przed porysowaniem blatu stołu

Folia powszechnie zwana bąbelkową przydaje się zarówno do opakowania wazonu szklanego jak i zabezpieczenia przed porysowaniem blatu stołu. Zniwelowania ewentualnego upadku czy uderzenia sprzętu RTV itd. Zastosowań folii jest wiele. Możemy jej użyć również podejmując się przeprowadzki samodzielnie. W mieście takim jak Bielsko – Biała z łatwością można ją dostać w sklepach. Jeszcze łatwiej jest dopasować jej rozmiar do potrzeb przedmiotu i zagrożenia.

Rozmaite rozmiary, grubości folii zapewniają mniejszą lub większa ochronę, wytrzymują nacisk sporej ilości kilogramów i siły. Folię można przymocować zarówno sznurkiem, paskiem jak i taśmą samoprzylepną. Równie łatwo można ją zdemontować, a co ważne można jej użyć wielokrotnie, po sprawdzeniu czy nadal posiada bąble powietrza, bowiem przy nacisku bąble mogą pęknąć. Nawet bez powietrza wewnątrz folii może ona spełniać rolę zabezpieczenia przez zmoknięciem, porysowaniem, czy chociażby kurzem.

Folia bąbelkowa posiada wiele atutów jednym z nich jest jej niedrogi koszt zakupu. Dzięki wielu zaletom można uznać, iż folia z bąbelkami powietrza to świetny wynalazek i obowiązkowy element wyposażenia każdego meblowozu, i „przyjaciel” każdego kto przymierza się do przeprowadzki.

Scroll to Top
+48 790 481 789