Przygotowanie do przeprowadzki

Przygotowanie do przeprowadzki

Przygotowanie do przeprowadzki – odzież

Przygotowanie do przeprowadzki to doskonały czas, by pozbyć się z szafy odzieży, której już nie nosimy. Warto dobre, niezniszczone części garderoby oddać osobom potrzebującym. Na każdym osiedlu mieszkalnym bez problemu powinniśmy odnaleźć kontener PCK. Odzież można oddawać również różnym innym instytucjom, których adresy znajdziemy w internecie.

Przygotowanie do przeprowadzki – meble

Podczas przygotowań do przeprowadzki, większe meble – łóżka, narożniki, szafy w formie zabudowy – dobrze jest zdemontować. Można zlecić to zadanie firmie obsługującej przeprowadzki, która może również zamontować zdemontowane wcześniej meble w nowym lokalu. Z szaf, regałów, itd. należy wyjąć półki oraz wszystkie elementy ruchome. W przypadku szklanych drzwiczek demontujemy je osobno i zabezpieczamy, tak jak typowe delikatne przedmioty. Szuflady zabezpieczamy taśmami. Wszystkie meble należy oczywiście również opróżnić z zawartości.

Odzież, pościel, ręczniki oraz wszystkie miękkie przedmioty (na przykład pluszaki) należy spakować w worki – worki różnych pojemności odnajdziemy niemal w każdym markecie. Każdy worek w celu wyeliminowania problemów z wysypywaniem się przewożonych rzeczy w takcie przeprowadzki warto zawiązać.

Zapraszamy do współpracy !!!

Scroll to Top
+48 790 481 789