Samochód czy przyczepa

Samochód czy przyczepa?

Samochód czy przyczepa co wybrać?

Część osób preferuje samodzielnie pakowanie oraz własny transport w czasie przeprowadzki. To dla tych osób oferowane są usługi wynajmu przyczep, meblowozów i samochodów dostawczych.

Można się zastanawiać czy lepsza będzie przyczepa czy też wynajem samochodu do przeprowadzki przeznaczonego. Przyczepy są z reguły rozwiązaniem tańszym. Jednak do ich wykorzystania musimy posiadać własny samochód z hakiem holowniczym. Co może być uciążliwe, zwłaszcza, że ulice miasta Bielsko – Biała do szerokich nie należą i prowadzenie pojazdu z przyczepą wymaga nie lada umiejętności. Nie zawsze transport mebli jest możliwy przyczepką. Wówczas nie pozostaje nic innego jak wynajem meblowozu.

Samochód czy przyczepa – skalkuluj koszty wynajmu i ilość wykonanych tras

Tu rodzi się kolejne pytanie czy warto zajmować się przeprowadzką samodzielnie będąc zarówno pakowaczem i kierowcą. Bez wątpienia najbardziej komfortową propozycją jest skorzystanie z ofert na usługi transportowe wraz z załadunkiem, w jakich specjalizują się firmy przeprowadzkowe.

Niestety często dla klienta istotna jest jak najniższa cena, nawet kosztem komfortu oraz czasu przeprowadzki. Wtedy samodzielna organizacja transportu i załadunku, rozładunku jest ofertą odpowiedniejszą.

Wypożyczając przyczepkę należy skalkulować jej pojemność oraz koszty wynajmu i ilość tras jakie trzeba będzie nią wykonać, może się bowiem okazać, iż mimo dużo tańszej oferty wynajmu przyczepy, firma oferująca przeprowadzki posiadająca samochody specjalnie do tego przygotowane, mieszczące o wiele więcej będzie jednak tańsza i szybsza poprzez ograniczenie kursów do minimum.

Skontaktuj się z nami, nasi pracownicy na terenie miasta Bielsko – Biała odpowiedzą na wszystkie pytania i dopasują naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Scroll to Top
+48 790 481 789