samochód na przeprowadzkę

Samochód na przeprowadzkę – jaki wybrać?

Jak wybrać samochód na przeprowadzkę? To pytanie zadaje sobie wiele osób mających w plnach zmienić miejsce zamieszkania. Przeprowadzka to zadanie, które zawsze pochłania dość dużą ilości czasu. Samo pakowanie i rozpakowanie rzeczy, ubrań czy też mebli trwa czasami nawet kilka dni. Ale zdecydowanie najgorszym momentem przeprowadzki jest transport naszego dobytku.

Można skorzystać z usług firm takich jak Beskid-Przeprowadzki, które to swoimi samochodami i zespołem zajmą się wszystkim, lub samemu starać się przewozić nasz dorobek.

Dostawczak to  najlepszy samochód na przeprowadzkę

Korzystanie z samochodu osobowego podczas przeprowadzki już na samym początku wydaje się nieopłacalne. Poza tym, że zawsze, bez względu na to jakie auto byśmy nie mieli, nie damy rady spakować wszystkiego naraz, to do tego należy jeszcze doliczyć koszty paliwa.

Wypożyczenie samochodu dostawczego jest w takim momencie idealnym rozwiązaniem. Przykładowo przejazd związany z przeprowadzką dla typowego mieszkania typowej czteroosobowej rodziny zajmuje maksymalnie dwa kursy. W przypadku, gdy auto takie spala niewiele więcej paliwa, a przede wszystkim tańszej ropy, niż większy samochód osobowy, to kosztem może być jedynie wynajem, który i tak nie jest wysoki.

Scroll to Top
+48 790 481 789