Jak opisać kartony

Jak opisać kartony podczas przeprowadzki?

Jak opisać kartony w szale pakowania dobytku w trakcie przeprowadzki? Należy trzymać się zasady segregowania drobnych rzeczy. Często wrzucamy wszystko do kartonów, zaklejamy je taśmą dookoła i ładujemy na meblowóz. Nawet, jeśli jesteśmy niezwykle pedantyczni w życiu, przeprowadzka zawsze wprowadzi nam chaos.

Po przewiezieniu wszystkiego i wniesieniu do nowego lokum okazuje się, że jesteśmy tak zmęczeni, że nie mamy sił na szukanie podstawowych przedmiotów codziennego użytku. Znalezienie noża kubka czy czajnika może okazać się trudne w stosie kilkudziesięciu kartonowych pudełek. Jeśli nie posegregowaliśmy drobnych przedmiotów i nie opisaliśmy kartonów, możemy zapomnieć o kubku herbaty przed snem, czy o kolacji w nowym domu.

Jak opisać kartony aby szybko znaleźć podstawowe przybory

Dlatego po pierwsze nie pakujmy drobnego dobytku na ostatnią chwilę! Kiedy już firma przewozowa czeka na załadunek. Poświęćmy czas na to aby do jednego kartonu zapakować szkło, sztućce, akcesoria kuchenne. Do kolejnego przybory łazienkowe, a do jeszcze innego pamiątki, albumy ze zdjęciami itp.

Pamiętajmy aby na każdym kartonie zaznaczyć co się w nim znajduje. Pudła, zawierające szkło, powinniśmy dużymi literami opisać „ostrożnie szkło”. To pozwoli ocenić pracownikom firmy organizującej przeprowadzkę gdzie powinni dane pudło postawić zarówno w samochodzie, jak i wnosząc je na nowe miejsce. Po przewiezieniu wszystkiego tylko wtedy, gdy zadbaliśmy o właściwy opis i segregację drobnych przedmiotów możemy liczyć na szybkie znalezienie podstawowych przyborów i akcesoriów.

Scroll to Top
+48 790 481 789