spakowanie dobytku

Spakowanie dobytku podczas przeprowadzki

Właściwe spakowanie dobytku podczas przeprowadzki niweluje wszelkie prawdopodobieństwa ewentualnych uszkodzeń, jakie mogą wyniknąć podczas takiej akcji. Bardzo dobrze jest wszystkie przedmioty spakować w folie tak zwaną stretch, lub z bąbelkami powietrza, a następnie opakować jeszcze kartonem w celu lepszej możliwości transportu.

Korzystając z usług naszej firmy Beskid-Przeprowadzki można oddać takie pakowanie w kartony i folie w ręce specjalistów, jednak należy pamiętać, że jest to usługa dodatkowo płatna, która też zajmuje pewien czas, a więc roboczo godziny.

Spakowanie dobytku w kartony to usługa dodatkowo płatna

Z własnego doświadczenia możemy podpowiedzieć także, że warto skorzystać ze styropianu. Zwłaszcza przy zabezpieczaniu wszelkich urządzeń elektronicznych jak na przykład telewizor. Oraz kantów mebli, które narażone są na uderzenia przy przenoszeniu ich. Tak naprawdę wystarczą kawałki tego tworzywa, które jest bardzo łatwe w obróbce. Przez co samemu można tworzyć takie zabezpieczenia. W czasie pakowania nie należy także zapomnieć o taśmie klejącej. Szczególnie dobra jest taśma aluminiowa, która jest bardzo mocna.

Skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy na terenie miasta Bielsko – Biała odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące przeprowadzki i dopasują naszą ofertę do Twoich potrzeb.

2 thoughts on “Spakowanie dobytku podczas przeprowadzki”

  1. Pingback: Przeprowadzki Bielsko – Biała » Nowe mieszkanie i co dalej

  2. Pingback: Przeprowadzki Bielsko – Biała » Transport mebli

Comments are closed.

Scroll to Top
+48 790 481 789