sprzęt AGD i RTV

Uwaga na sprzęt AGD i RTV

O ile meblowóz przygotowany jest do przewozu mebli i sprzętów różnego typu poprzez mocowania blokujące przemieszczanie się po pace samochodu, to sam załadunek nie należy do łatwych. Windy montowane w samochodach dostawczych nie są wystarczająco pomocne kiedy sprzęt AGD i RTV trzeba znieść z kilku pięter, pokonać nie mały odcinek między wejściem do budynku a zaparkowanym samochodem i wnieść w miejscu docelowym. A tak niestety wygląda przeprowadzka w mieście Bielsko – Biała oraz wielu innych miastach śląska.

Sprzęt AGD i RTV jest podatny na uszkodzenia i narażony na obicie lub porysowanie

Przewóz sprzętów gospodarstwa domowego, sprzętu komputerowego i radiowo-telewizyjnego jest nieunikniony w czasie przeprowadzki. Jak uporać się z załadunkiem i transportem tego typu sprzętów bez ich uszkodzenia i narażenia na obicie lub porysowanie, wie każda firma dla której przeprowadzki to chleb powszedni.

W wielu przypadkach trzeba wiedzieć w jaki sposób bezpiecznie można przetransportować bojler, lodówkę, czy zmywarkę. Zbytnie pochylenie czy też położenie na płasko może negatywnie wpłynąć na poprawne działanie sprzętu po przeprowadzce. Najczęściej uszkodzeniu ulegają sprzęty drobne, które łatwo jest niechcący zdewastować poprzez zgubienie elementu, pęknięcie szyby, czy porysowanie obudowy.

Kluczowe dla powodzenia demontażu i przeprowadzki sprzętów AGD i RTV jest spakowanie wszystkich elementów z kablami i łącznikami włącznie. Wówczas zdecydowanie łatwiej można odnaleźć się na miejscu dokonując montażu w nowej lokalizacji. Tyczy się to zarówno komputera, jak i telewizora, czy kuchenki.

Scroll to Top
+48 790 481 789